INSTRUKTOR TERAPII ZAJĘCIOWEJ

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0487
Obowiązki:Prowadzenie terapi zajęciowej z osobami z niepełnosprawnością. Organizowane i prowadzenie pracowni terapii zajeciowej. Opracowywanie IPR, oceny półrocznej, rocznej dla uczestnikówWTZ. Prowadzenie bieżącej dokumentacji, plan i dziennik zajęć. Wsparcie uczestników przy czynnościach pielegnacyjnych i higienicznych. Dbanie o bezpieczeństwo i zdrowie uczestników. Współpraca zrodzicami.
godziny pracy 7-15Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Oligoferenpedagogika, pedagogika specjalna
Pozostałe wymagania:
  • Wymagane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.Umiejętność pracy z osobami z niepełnosprawnościami
Miejsce pracy: Bałtycka 45, 10-900 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: -Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca