Reumatolog, Hepatolog, L. medycyny pracy, Neurolog

MediGabinety

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 26 dni temu
  • Aplikuj teraz
Prywatny podmiot leczniczy poszukuje lekarzy specjalistów do pracy w gabinecie lekarskim w Toruniu (ul. Szosa Chełmińska 176a/45).Specjalizacje: alergolog, pulmonolog, diabetolog, endokrynolog (ważne - nie posiadamy USG), gastrolog, hematolog, immunolog, psychiatra, reumatolog, hepatolog, lekarz medycyny pracy, neurologOferujemy:Pracę 3-4 h 1x w tygodniuUmowa B2BStawka 60% ceny wizytyDodatkowo możliwość przeprowadzania również teleporad (stawka do uzgodnienia)Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu +48 515 006 616 lub na adres email rekrutacja@medicept.pl

Praca w Medycynie

Podobne oferty pracy

  • Lekarz Medycyny Pracy

    Medicover

    • Toruń, kujawsko-pomorskie
    Nasz Lekarz to nowoczesne przychodnie medyczne świadczące swojego usługi w Toruniu oraz Bydgoszczy. Pod stałą opieką placówek pozostaje 15 000 pacjentów leczonych przez Lekarzy Rod…
    • 1 miesiąc temu
  • Lekarz Medycyny Rodzinnej

    TZMO SA

    • Toruń, kujawsko-pomorskie
    TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW: profesjonalne leczenie pacjentów w poradni specjalistycznej i na oddziałach szpitalnych. NASZE WYMAGANIA: wykształcenie wyższe medyczne, uzyskana …
    • 16 dni temu
  • Lekarz Medycyny Rodzinnej

    TZMO SA

    • Toruń, kujawsko-pomorskie
    TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW: profesjonalne leczenie pacjentów w poradni specjalistycznej i na oddziałach szpitalnych. NASZE WYMAGANIA: wykształcenie wyższe medyczne, uzyskana …
    • 18 dni temu