Produkcja pieczywa/Praca w piekarni - Trzebownisko

Adecco

  • Trzebownisko, podkarpackie
  • 29,00 PLN za godzinę
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 25 dni temu
Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest
częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat
doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło
setki tysięcy pracowników i otworzyło w naszym kraju ponad 45 biur. W bazie Adecco znajduje się
ponad 350 tysięcy kandydatów. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.Dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:
PP/RZE/04/24/MHZadania:
  • Formowanie pieczywa;
  • Pakowanie oraz krojenie pieczywa i innych wyrobów piekarniczych;
  • Prace porządkowe.
Wymagania:
  • Motywacja i chęć do pracy;
  • Ważna książeczka sanitarno-epidemiologiczna - warunek konieczny.
Oferujemy:
  • Umowę zlecenie;
  • Stawkę: 29zł brutto/h;
  • Pracę od wtorku do soboty;
  • Tylko jedną zmianę (7:00-15:00);
  • Szkolenie stanowiskowe.

Jobdesk.pl