Kierownik Zmiany Produkcyjnej

Moltton

  • Chorzów, śląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branż: Technicznej, Produkcyjnej, IT, Logistycznej, Finansowej, Usługowej w szerokim zakresie stanowisk w Polsce i za granicą. Zaufało nam już ponad 450 międzynarodowych klientów, dla których zrealizowaliśmy ponad 5000 rekrutacji. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych wyspecjalizowanych w branżach Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Nr. KRAZ 7145Kierownik Zmiany ProdukcyjnejMiejsce pracy: ChorzówZakres obowiązków:
  • Zarządzanie zespołem produkcyjnym, nadzorowanie pracy pracowników oraz koordynowanie działań (ok.20-40 osób, system zmianowy)
  • Planowanie i koordynowanie produkcji
  • Zapewnienie terminowej realizacji planu produkcyjnego
  • Monitorowanie efektywności produkcji i wdrażanie działań naprawczych w razie potrzeby
  • Rozwiązywanie problemów produkcyjnych
  • Zapewnienie przestrzegania przepisów BHP oraz standardów bezpieczeństwa na stanowisku pracy
  • Inicjowanie działań i wdrażanie usprawnień mających na celu doskonalenie i optymalizację produkcji
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu optymalizacji procesów produkcyjnych
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie technicznie lub wyższe
  • Doświadczenie w pracy w firmie z branży konstrukcji stalowych
  • Umiejętność zarządzania zespołem i rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność organizowania i planowania produkcji
  • Umiejętność podejmowania decyzji w dynamicznie zmieniających się warunkach pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Znajomość pakietu MS Office
Nasz Klient oferuje:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowym koncernie posiadającym ugruntowaną pozycję na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy
  • Dodatki pozapłacowe
  • Przyjazne środowisko pracy

Moltton

Podobne oferty pracy

  • Kierownik Zmiany Produkcyjnej

    Moltton

    • Chorzów, śląskie
    MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, która od dekady specjalizuję się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla b…
    • 13 dni temu
  • Kierownik Zmiany Produkcyjnej

    Moltton

    • Chorzów, śląskie
    Zakres obowiązków: Zarządzanie zespołem produkcyjnym, nadzorowanie pracy pracowników oraz koordynowanie działań (ok.20-40 osób, system zmianowy) Planowanie i koordynowanie produ…
    • 13 dni temu