Specjalista ds. Sprzedaży oprogramowania medycznego

LeasingTeam

  • Poznań, wielkopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Zakres obowiązków:
  • Pozyskiwanie nowych klientów na podległym rynku oraz rozwijanie aktualnych klientów,
  • Prezentacja oferty oprogramowania medycznego, przygotowywanie wycen, negocjacje handlowe,
  • Doradztwo w zakresie dostosowania produktu do potrzeb klienta,
  • Obsługa klienta posprzedażnego,
  • Raportowanie wg. obowiązujących procedur,
Oczekiwania:
  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej/ on-line,
  • Mile widziane doświadczenie w samodzielnym pozyskiwaniu klienta,
  • Doświadczenia w sprzedaży B2B,
  • Znajomość technik sprzedażowych,
  • Kreatywność, zaangażowanie, inicjatywa,
  • Umiejętności negocjowania i domykania kontraktów handlowych,
  • Rozwinięte zdolności komunikacyjne oraz umiejętność współpracy w zespole.
Oferta:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowe premie w zależności od wyników,
  • Umowę B2B na pełen etat (możliwość przejścia na umowę o pracę),
  • Wynagrodzenie 7000-9000 netto + premia,
  • Pracę w 100% zdalną,
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny Worksmile, ubezpieczanie grupowe,
  • Szkolenie wdrożeniowe z produktu, standardu pracy i narzędzi w firmowych.

LeasingTeam