Młodszy specjalista ds. sprzedaży i promocji

Centrum Inteligentnego Rozwoju S.C.

  • Tychy, śląskie
  • 4 500-6 000 PLN miesięcznie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 19 dni temu
  • Aplikuj teraz
Miejsce pracy (miasto) / Location TychyLink do strony z ofertąWojewództwo / Region śląskieWymagania względem kandydata / Job Requiremants
  • Wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe kierunkowe: dziennikarstwo,
marketing, komunikacja społeczna);
  • Minimum podstawowa znajomość tematyki dotyczącej szeroko pojętej innowacji;
  • Kreatywność i pewność siebie;
  • Elokwencja w wypowiedzi i umiejętność efektywnego słuchania;
  • Znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office;
  • Umiejętność nawiązywania relacji;
  • Chęć nauki i rozwijania umiejętności sprzedażowych.
Zakres obowiązków / Job Description
  • Analiza rynku pod kątem innowacyjnych firm i podmiotów;
  • Wykonywanie połączeń telefonicznych w celu pozyskania nowych partnerów biznesowych
(weryfikacja z elementami rozmowy dziennikarskiej);
  • Rozpoznawanie potrzeb potencjalnych partnerów i dostosowywanie produktów/usług do ich
oczekiwań i/lub możliwości w obszarze promocji, i popularyzacji;
  • Rejestrowanie informacji w systemie CRM;
  • Praca z bazą danych;
  • Osiąganie celów sprzedażowych;
  • Raportowanie do przełożonego.
Oferujemy / Job Benefits
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz atrakcyjnej prowizji sprzedażowej;
  • Możliwość współpracy z ciekawymi oraz wybitnymi ludźmi ze świata nauki i biznesu;
  • Szkolenie oraz wdrożenie na stanowisko pracy;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego;
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i we wspierającym zespole;
  • Bezpłatny parking dla pracowników firmy;
  • Pracę w komfortowym biurze o wysokich standardach;
  • Elastyczne godziny pracy (rozpoczynamy pracę między godz. 7:00 a 9:00);
  • Kartę Medicover Sport (dopłata pracodawcy 50%)
  • Dodatkowe benefity i nagrody za osiągnięcie celów.

Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach