Staż zawodowy - certyfikacja wyrobów użytkowych, obszar Jednostki Certyfikującej

TÜV Rheinland

  • Poznań, wielkopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 30 dni temu
Staż zawodowy - certyfikacja wyrobów użytkowych, obszar Jednostki CertyfikującejDevelops skills and experience in a first permanent role either according to an individual initial training plan or according to a defined trainee program.O nasW TÜV Rheinland możesz wnosić swoją wiedzę i realizować własny rozwój osobisty. Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy stawiają sobie odpowiedzialne wyzwania. Pracując w TÜV Rheinland Polska stale uczysz się czegoś nowego. Niezależnie od rodzaju wykonywanej pracy posiadasz dostęp do wiedzy oraz technologii, które pozwalają lepiej rozumieć otaczającą nas rzeczywistość.Obecnie poszukujemy do Sekcji Wyrobów Użytkowych, do obszaru Jednostki Certyfikującej, osoby dokładnej, chętnej do pogłębiania wiedzy, będącej wsparciem specjalistów w ich codziennych zadaniach operacyjnych. Jeżeli interesują Cię zagadnienia weryfikacji wyrobów w zakresie procesu certyfikacji wyrobów oraz chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe we wspomnianym obszarze u boku wykwalifikowanych specjalistów zapraszamy do aplikowania na stanowisko:Staż zawodowy - certyfikacja wyrobów użytkowych, obszar Jednostki Certyfikującejnr ref: SZJC/12/21Miejsce pracy: PoznańNasze oczekiwania
  • mile widziana osoba w trakcie studiów lub absolwent kierunku inżynierskiego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • preferowana dyspozycyjność 5 w tygodniu
  • dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu badań, oceny bądź certyfikacji wyrobów
  • komunikatywność, otwartość
  • samodzielność, sumienność oraz umiejętność analitycznego myślenia
  • biegła znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność aktywnego pozyskiwania informacji z dostępnych źródeł
  • umiejętność interpretacji wymagań, norm oraz specyfikacji technicznej
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność współpracy w zespole
Kluczowe obowiązki
  • kontrola kompletności dokumentacji
  • wsparcie w realizacji procesów certyfikacji wyrobów
  • udział w wybranych etapach procesu certyfikacji wyrobów
  • aktywna współpraca z jednostkami realizującymi ocenę, tj. Jednostką Inspekcyjną oraz Laboratorium Badawczym
  • praca w oparciu o anglojęzyczne normy i standardy badawcze
  • archiwizacja dokumentacji oraz aktualizacja zapisów w bazach danych
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów w sekcji
  • przygotowywanie zestawień i analiz
Oferujemy:
  • płatny staż zawodowy w oparciu o umowę cywilnoprawną
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w obszarze związanym z certyfikacją wyrobów użytkowych
  • współpracę z młodym, dynamicznym zespołem, w przyjaznej atmosferze
  • elastyczne godziny pracy - możliwość dopasowania do zajęć na uczelni
  • możliwość kontynuacji współpracy po zakończeniu stażu
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w poniższy link.