POMOC OGRODNIKA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Ciechocinek, kujawsko-pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0214
Obowiązki:Praca związana z konserwacją terenów zielonych ,koszeniem trawników ,zbieraniem liści ,utrzymaniem zimowym chodników ,opróżnianie koszy ulicznych,załadunek odpadów komunalnych.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Prawo jazdy kat. T
  • prawo jazdy
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Miejsce pracy: Wojska Polskiego 33, 87-720 Ciechocinek, powiat: aleksandrowski, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: BRAKSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca