Doradca Klienta – niepełny etat

Lovisa Pty Ltd

  • Poznań, wielkopolskie
  • Stała
  • Niepełny etat
  • 13 dni temu
Lovisa to firma zajmująca się sprzedażą modnej biżuterii w atrakcyjnej cenie.Lovisa jest międzynarodową i szybko rozwijającą się marką.Poznaj nas naOferujemy:
  • Wysokiej jakości szkolenie z obsługi klienta i znajomości produktu
  • Profesjonalne szkolenie z piercingu
  • Wsparcie Kierownika Sklepu oraz Kierownika Regionalnego w codziennej pracy
  • Możliwość awansu na stanowiska kierownicze
  • Coaching Leader dla członków zespołu pracujących w niepełnym wymiarze godzin
  • Program nagród za polecenie pracownika
  • Wspólpracę z modnym i nowoczesnym klientem
  • Współpracę z młodym i energicznym zespołem
  • Łatwy sprzedażowo produkt
  • Rabat na naszą biżuterię
Opis stanowiska:
  • Dbałość o wysoki standard obsługi klienta i promowanie marki
  • Wykonywanie usługi piercingu
  • Uzupełnianie sprzedanego produktu
  • Zarządzanie kasą
  • Sprzątanie sklepu po otwarciu i zamknięciu
  • Budowanie świetnych relacji ze współpracownikami i klientami
  • Bądź sobą! Baw się dobrze!
O Tobie:
  • Chęć do aktywnej obsługi klientów
  • Motywacja i dążenie do osiągania doskonałych wyników sprzedażowych
  • Znajomość najnowszych trendów
  • Duża otwartość w bezpośrednim kontakcie z klientem
Wierzymy we wspieranie różnorodnych kultur i wykorzystywanie unikalnej wiedzy i doświadczenia naszego zespołu. Jesteśmy dumni z naszej globalnej obecności, wspierając swój zróżnicowany kulturowo zespół na całym świecie.