Asystentka/Asystent sprzedaży

Hays

  • Katowice, śląskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Asystentka/Asystent sprzedażylokalizacja: Katowice (śląskie)numer referencyjny: 1185409/jobs.plforma zatrudnienia: Praca czasowaW związku z rozwojem naszego klienta poszukuję osoby na stanowisko: Asystent/ Asystentka działu sprzedaży.Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży materiałów hutniczych lub w podobnym segmencie rynku,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
  • Komunikatywność i umiejętność budowania trwałych, pozytywnych relacji z klientami,
  • Samodyscyplina i umiejętność organizacji pracy,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Wykształcenie minimum średnie.
Obowiązki:
  • Sprawdzanie dostępności towarów w systemie magazynowym,
  • Przygotowanie ofert dla klientów,
  • Przygotowanie dokumentów handlowych,
  • Utrzymywanie kontaktów z klientami (głównie kontakty telefoniczne, emaliowe),
  • Wspieranie działu w realizacji zadań sprzedażowych,
  • Organizowanie transportów.
Oferta:
  • Pierwsza umowa na 3 miesiące,
  • Praca z biura w Katowicach,
  • Benefisy: opieka medyczna, karta sportowa, premie po okresie próbnym.
Jeśli jesteś zainteresowany tą rolą, kliknij "aplikuj teraz", aby przesłać CV, lub zadzwoń do nas już teraz.Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.hays.plHays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia nr 361Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

Jobs.pl