Os. Poznańskie - Sprzątanie z orzeczeniem

Poziom Polska sp. z o.o.

  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • 2 150 PLN miesięcznie
  • Stała
  • Niepełny etat
  • 25 dni temu
Jesteśmy Firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług porządkowych i czystościowych.Poszukujemy Osoby na stanowisko:- Pracownik sprzątający.UWAGA!!
- Orzeczenie o niepełnosprawności NIE JEST PRZESZKODĄ do podjęcia pracy!!!Lokalizacja:
- Gorzów - Os. Poznańskie...OBOWIĄZKI:
- sprzątanie pomieszczeń biurowych,
- sprzątanie pomieszczeń socjalnych,
- sprzątanie sanitariatów,
- sprzątanie ciągów komunikacyjnych,
- dbanie o ład i porządek,
- opróżnianie koszy na śmieci.WYMAGANIA:
- orzeczenie o niepełnosprawności nie jest przeszkodą do podjęcia pracy,
- punktualność i odpowiedzialność,
- staranność i dokładność,
- trzeźwość i kultura osobista,
- sumienne i rzetelne wykonywanie obowiązków pracowniczych.OFERUJEMY:
- umowa o pracę,
- umowa na pół etatu,
- wynagrodzenie od 2150 zł brutto / miesiąc,
stabilne zatrudnienie,
- praca od poniedziałku do piątku,
- praca w godzinach popołudniowych.
KONTAKT:
- 537290630, 795575144.W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Lento