kelner/barman

  • Solec Kujawski, kujawsko-pomorskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
Restauracja Jaskiniowa w Solcu, położona obok Jura Parku, poszukuje energicznego i komunikatywnego kelnera/barmana, który wesprze nasz zespół w dostarczaniu wyjątkowych doświadczeń gastronomicznych naszym gościom.Wymagania:
  • Doświadczenie w obsłudze klienta w restauracji lub na stanowisku barmana będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność obsługi kasy oraz znajomość standardów obsługi kelnerskiej.
  • Komunikatywność i zdolności interpersonalne.
  • Zorientowanie na obsługę gości oraz umiejętność pracy w dynamicznym środowisku.
  • Dyspozycyjność i gotowość do pracy w zmieniających się godzinach.
  • Pozytywne podejście i chęć do nauki.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w przyjaznym środowisku pracy.
  • Atrakcyjne warunki finansowe oraz premie za dobre wyniki.
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz udziału w szkoleniach.
  • Wsparcie ze strony zespołu oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość realizacji własnych pomysłów.
Jeśli jesteś osobą pełną energii, z pasją do obsługi klienta oraz chcesz dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy do aplikowania!Dołącz do naszej restauracji i razem twórzmy niezapomniane doświadczenia dla naszych gości w Restauracji Jaskiniowa!

Fachpraca

Podobne oferty pracy

  • Kelner/Kelnerka (restauracja hotelowa)

    Hotel Sloneczny Mlyn

    • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
    HOTEL SŁONECZNY MŁYN to jedyny położony nad rzeką Brdą w Bydgoszczy hotel czterogwiazdkowy, który powstał dzięki zaadaptowaniu na cele usługowe XIX-wiecznego młyna zbożowego. Aranż…
    • 20 dni temu
  • Kelner/Kelnerka (restauracja hotelowa)

    Hotel Sloneczny Mlyn

    • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
    HOTEL SŁONECZNY MŁYN to jedyny położony nad rzeką Brdą w Bydgoszczy hotel czterogwiazdkowy, który powstał dzięki zaadaptowaniu na cele usługowe XIX-wiecznego młyna zbożowego. Aranż…
    • 20 dni temu
  • Kelner/Kelnerka (restauracja hotelowa)

    Hotel Sloneczny Mlyn

    • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
    ZAKRES ZADAŃ: Przygotowywanie i podawanie napojów. Doradzanie Gościom w wyborze potraw i informowaniu o sposobie ich przygotowania. Współpracę z pracownikami Kuchni przy realiz…
    • 19 dni temu