Kosztorysant robót elektrycznych i teletechnicznych

PUE ELTEX S.C.

  • Krynica Zdrój, małopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 17 dni temu
Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:
  • Analizę zapytań ofertowych i dokumentacji
  • Pozyskiwanie ofert od dostawców i wykonawców
  • Sporządzenie kosztorysów ofertowych, wykonawczych i powykonawczych
  • Terminowe i rzetelne przygotowywanie ofert
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne lub wyższe kierunkowe,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość AutoCAD,
  • Obsługa programu NormaPro
  • Wiedzy w zakresie norm i przepisów branżowych
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność sporządzania przedmiarów robót elektrycznych i wycen
  • Umiejętność sporządzania kosztorysów elektrycznych i prac montażowych
  • Przygotowywanie specyfikacji ilościowej i jakościowej na bazie dokumentacji technicznej
Oferujemy:
  • Samodzielną pracę w stabilnej firmie,
  • Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w interesujących projektach.
  • Możliwość poszerzania doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów, zapewniającego gwarancję zawodowego i osobistego rozwoju
  • Możliwość budowania pozycji zawodowej w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Praca w systemie 1-zmianowym,

Lento