OPERATOR KOPARKI, KOPARKO-ŁADOWARKI

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Polska
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0603
Obowiązki:Prace przy budowie sieci wodociągowych, kanalizacyjnychPraca: woj. podkarpackieWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Operator koparkoładowarki
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Wymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
Pozostałe wymagania:
  • wymagane doświadczenie
Miejsce pracy: 37-200 Gorliczyna 675, powiat: przeworski, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: skierowanie z PUP, cv, kontakt osobisty, kontakt telefonicznySposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca