POLICJANT SŁUŻBY PREWENCJI

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Międzyrzecz, lubuskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0252
Obowiązki:Zakres obowiązków wynikających z zadań policjiWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące
Pozostałe wymagania:
  • znajomość języków obcych - mile widziana
Miejsce pracy: Pięciu Świętych Braci Międzyrzeckich 1, 66-300 Międzyrzecz, powiat: międzyrzecki, woj: lubuskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyWymagane dokumenty: podanie, kwestionariusz, dokumenty potwierdzające wykształcenieSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca