SPRZEDAWCA KASJER

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Lublin, lubelskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0822
Obowiązki:Sprzedaż artykułów spożywczych i przemysłowych, obsługa kasy fiskalnej i terminala płatniczego.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
  • obsługa kasy fiskalnej
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Wymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia:
  • mile widziane doświadczenie
Miejsce pracy: Zemborzycka 29, 20-445 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: SkierowanieSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca