OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ DO PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Wąbrzeźno, kujawsko-pomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0184
Obowiązki:praca przy linii produkcyjnej,obsługa maszyn i urzadzeń produkcyjnychWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • obsługa wózka jezdniowego
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • obsługa suwnic
Miejsce pracy: Towarzystwa Jaszczurczego 9, 87-200 Wąbrzeźno, powiat: wąbrzeski, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyStaż pracy: lata: 1Wymagane dokumenty: cv,skierowanie z PUPSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca