HYDRAULIK - KONSERWATOR

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Lublin, lubelskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1013
Obowiązki:-konserwacja i remonty instalacji wod-kanWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Zawód:
  • Hydraulik
Pozostałe wymagania:
  • sprawne, wynikające z wiedzy i doświadczenia radzenie sobie z szeroko rozumianymi problemami związanymi z instalacjami sanitarnymidoświadczenie zawodowe - mile widziane w spółdzielni mieszkaniowej
Miejsce pracy: WIENIAWSKA 6/25 A, 20-071 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca