HANDLOWIEC/SPECJALISTA DS. REALIZACJI

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Lublin, lubelskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0971
Obowiązki:-przygotowanie kosztorysów, wycena oferty, projektów, instrukcji montażu urządzeń reklamowych
-aktywne i skuteczne poszukiwanie klientów zainteresowanych usługami reklamowymi
-doradzanie klientom w zakresie identyfikacji wizualnej, doboru i montażu urządzeń reklamowych
-opracowywanie planu produkcji urządzeń reklamowych (analiza zapotrzebowania na materiały niezbędne do produkcji reklam, monitorowanie stanu magazynowego)
-nadzór i rozliczanie wykonanych prac
-raportowanie
-śledzenie trendów
-nadzór nad współpracą z podwykonawcami, dostawcami
-optymalizacja kosztów wytwarzania produktówWymagania:Wymagania konieczne:Języki:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kategorii B
  • dobra organizacja pracy
  • Obsługa programów pakietu MS OFFICE
  • Obsługa komputera
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
Zawód:
  • Przedstawiciel handlowy
Pozostałe wymagania:
  • umiejętność nawiązywania i podtrzymywania kontaktów biznesowych; umiejętność zasad tworzenia rysunku technicznego, dyspozycyjność, samodzielność, elastyczność, umiejętność zarządzania projektami, doświadczenie w tworzeniu budżetów, zarządzanie nimi, myślenie biznesoweDodatkowe umiejętnosci: uprawnienia budowlane, znajomość materiałów do produkcji urządzeń reklamowych, znajomość w zakresie budowy konstrukcji stalowych, znajomosć rysunku reklammile widziane doświadczenie w projektowaniu lub nadzorze nad produkcją konstrukcji reklamowych (tablice billboardowe, kasetony, litery kasetonowe),-znajomość programów COREL oraz AutoCAD
Miejsce pracy: INŻYNIERSKA 8P, 20-484 Lublin, powiat: m. Lublin, woj: lubelskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CV na adres mailowy:rekrutacja@maik.plSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca