Administrator sieci i systemów

R-SOFT SERWIS

  • Lublin, lubelskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 17 dni temu
Obowiązki
  • Opieka nad infrastrukturą informatyczną.
  • Wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych.
  • Przygotowywanie analiz związanych z procesem wdrożeń.
  • Diagnozowanie zgłaszanych problemów w funkcjonowaniu systemów
  • Administracja wewnętrznymi zasobami sprzętowymi i oprogramowaniem
  • Konfigurowanie i instalacja aplikacji i systemów po stronie klienta.
Wymagania:
  • Co najmniej dobra znajomość Linuxa , MS Windows Server
  • Umiejętność konfiguracji usług sieciowych (Apache, SSH, FTP, JAVA , OpenLDAP, DNS, SMTP),
  • Umiejętność instalacji i konfiguracji PostgresSQL, MySQL
  • Umiejętność instalacji i konfiguracji serwerów aplikacyjnych
  • znajomość zagadnień związanych z działaniem LAN, wirtualizacji i konteneryzacji (Docker)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodne posługiwanie się dokumentacją techniczną.
Dodatkowymi atutami będzie:
  • umiejętność konfiguracja urządzeń typu UTM (Fortigate)
  • znajomość Oracle
  • podstawowa znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów teleinformatycznych.
  • znajomość zagadnień dot. kryptografii
  • znajomość ePUAP
  • Znajomość REST i SOAP
Oferujemy:
  • pracę pełną wyzwań umożlwiającą rozwój zawodowy
  • przyjazną atmosferę pracy w rozwijającej się firmie,
  • wygodne biuro Lublina,
  • zarobki adekwatne do kwalifikacji,
  • stabilne zatrudnienie

Lento