MONTER DOMÓW MOBILNYCH

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Białystok, podlaskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0943
Obowiązki:- wstępne prace produkcyjne (montaż warstw szkieletowych z drewna konstrukcyjnego),
- montaż elewacji (elewacja kompozytowa lub drewniana),
- prace dekarskie,
- wykończenie wnętrz,
- montaż i obróbkę stolarki okiennej i drzwiowej,
- montaż ścianek działowych.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • budowlane umiejętności
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
Pozostałe wymagania:
  • -umiejętności posługiwania się elektronarzędziami,- chęć do pracy fizycznej, w dynamicznym środowisku,- zdolności manualne,- umiejętność pracy w zespole,- brak przeciwwskazań do pracy na wysokości - do 3,5 m.
Miejsce pracy: ELEWATORSKA 29, 15-620 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyStaż pracy: lata: 2Wymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca