POMOCNIK OPERATORA MASZYN CNC (ŻAGAŃ)

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Żagań, lubuskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0266
Obowiązki:Programowanie i obsługa maszyn CNC, kontrola jakości wykonanej pracy, współpraca z innymi działami, obsługa wózka widłowego.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne, kierunek: Operator obrabiarek, operator CNC
Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie, mechaniczne, kierunek: Operator obrabiarek, operator CNC
  • średnie zawodowe, kierunek: Operator obrabiarek, operator CNC
Pozostałe wymagania:
  • Wymagany min. 1 rok pracy przy obsłudze maszyn CNC; uprawnienia UDT na wózki widłowe, znajomość rysunku technicznego, obsługa podstawowych nrzędzi pomiarowych.
Miejsce pracy: Reinholda Wurtha 1, 68-100 Żagań, powiat: żagański, woj: lubuskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyStaż pracy: lata: 1Wymagane dokumenty: Na spotkanie z pracodawcą należy zgłosić się z otrzymanym skierowaniem do pracy oraz dokumentami aplikacyjnymi.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyAdres www: http://www.dringenberg.pl/Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca