PRACOWNIK DZIAŁU LOGISTYKI

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Polska
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0343
Obowiązki:Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za
- planowanie strategii logistycznej,
- tworzenie list załadunkowych w systemie, planowanie tur transportowych,
- sporządzanie raportów i sprawozdań z realizacji zadań transportowych,
- analiza i optymalizacja kosztów transportu,
- pełna współpraca z poszczególnymi wydziałami firmy,
- optymalizacja przestrzeni magazynowej,
- regularne inwentaryzacje.Wymagania:Wymagania konieczne:Języki:
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Zawód:
  • Pracownik działu logistyki (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
Pozostałe wymagania:
  • Wymagania/oczekiwania pracodawcy:- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,- wiedza z zakresu planowania transportu krajowego i międzynarodowego,- zdolności zarządzania zespołem oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne - dobra organizacja pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych celów,- znajomość bardzo dobrej Obsługi pakietu Microsoft Office.Praca w godzinach 7-15
Miejsce pracy: 11-010 Barczewski Dwór 7, powiat: olsztyński, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyStaż pracy: lata: 0, miesiące: 6Wymagane dokumenty: -Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca