Księgowa (f/m)

Michael Page

  • Warszawa, mazowieckie
  • 84 000 PLN za rok
  • Stała
  • Pełny etat
  • 30 dni temu
  • Aplikuj teraz
  • wsparcie w prowadzeniu pełnej księgowości kilku spółek
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Księgowanie faktur sprzedażowych i zakupowych
  • Przygotowanie płatności
  • Kontakt z bankami i audytem,
  • Wsparcie w przygotowaniu deklaracji podatkowych (VAT, CIT)
  • Pomoc w uzgadnianiu kont
  • Analiza przychów i kosztów pod kątem poprawności zapisów MPK
  • Zestawienia konieczne przy audycie rocznym oraz półrocznym
  • Wsparcie Głównej księgowej
Model hybrydowy|Lokalizacja: Wilanów
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe, bądź w trakcie studiów (w trybie niestacjonarnym)
  • Znajomość zagadnień księgowych
  • Znajomość programu Excel (podstawowy poziom)
  • Otwartość, komunikatywność i chęć pracy oraz nauki 😊
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz dobra organizacja pracy
  • Doświadczenie w branży nieruchomości mile widziane :)
Międzynarodowa spółka z branży real estate, lider w swojej branży.
  • Realne możliwości rozwoju,
  • Wdrożenie i wsparcie w początkowym etapie zatrudnienia
  • Możliwość umowy na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • Praca hybrydowa,

Michael Page

Podobne oferty pracy

  • Główna Księgowa (m/k) Praca od zaraz

    Trenkwalder Group

    • Warszawa, mazowieckie
    Zakres zadań: kontrola formalna i dekretowanie dokumentów, ewidencja księgowa, analiza kont syntetycznych i analitycznych, kontrola zdarzeń gospodarczych od strony przepisów p…
    • 1 miesiąc temu
  • Główna Księgowa z Językiem Niemieckim

    Michael Page

    • Warszawa, mazowieckie
    Przeniesienie i kontrola zagadnień księgowych, Sporządzanie i kontrola miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych zgodnie z wymogami oraz ustalenie wyniku finanso…
    • 1 miesiąc temu
    • Aplikuj teraz
  • Samodzielna księgowa ze znajomością kadr i płac

    LeasingTeam

    • Warszawa, mazowieckie
    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach …
    • 21 dni temu