MONTER INSTALACJI SIECI ZEWNETRZNYCH SANITARNYCH

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1319
Obowiązki:do uzgodnieniaWymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w sieciach zewnętrznych
Miejsce pracy: 35-959 Rzeszów, powiat: m. Rzeszów, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca

Podobne oferty pracy

  • MONTER INSTALACJI SANITARNYCH

    LimnusWork

    • Rzeszów, podkarpackie
    LIMNUSWORK Sp. z o.o.Sp.k. jest dynamicznie rozwijającą się polską firmą - agencją pośrednictwa pracy posiadającą certyfikat o numerze rejestru 15504. Specjalizujemy się w wyszukiw…
    • 23 dni temu
  • Monter sanitarny / Spawacz

    InterPetro

    • Rzeszów, podkarpackie
    Firma InterPetro Sp. z o.o. wykonuje od ponad 15 lat na terenie Niemiec usługi montażowe m.in.: instalacji sanitarnych, instalacji chłodniczych, instalacji centralnego ogrzewania o…
    • 17 dni temu