Pracownik ochrony - od zaraz, bez doświadczenia

Seris Konsalnet

  • Lębork, pomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
GRUPA SERIS KONSALNET, lider w branży usług ochrony w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:
Pracownik ochronyLokalizacja :
  • Lębork
Pracownik ochrony - od zaraz, bez doświadczeniaMiejsce pracy: LęborkZadania:
  • Ochrona obiektu handlowego
  • Sumienna realizacja obowiązków służbowych
  • Przestrzeganie procedur obowiązujących na obiekcie
  • Dyskretna obserwacja sali sprzedaży
  • Opcjonalnie obsługa monitoringu
  • Służby w godz. 10:00-20:00
Wymagania:
  • Zaangażowanie w wykonywanych obowiązkach
  • Niekaralność
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w ochronie - nie jest to warunek konieczny!
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • Wsparcie przełożonego
  • Pełnym szkolenie stanowiskowe
  • Darmowe, pełne umundurowanie
  • Prywatną opiekę medyczną LuxMed
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego na korzystnych warunkach
Zatrudnienie od zaraz! Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu telefonicznego: 6.6.4. 9.3.2. 4.8.2.