GRAFIK KOMPUTEROWY

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Boguchwała, podkarpackie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/1297
Obowiązki:projektowanie i skład materiałów (czasopism, ulotek, gazetek reklamowych, kalendarzy itp.)
retusz zdjęć
przygotowywanie materiałów do druku,
obsługa systemu druku cyfrowegoWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • ZNAJOMOŚĆ PROGRAMÓW ADOBE
  • biegła znajomość obsługi komputera
  • ZNAJOMOŚC PROGRAMÓW: COREL, PHOTOSHOP
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Pozostałe wymagania:
  • : Znajomość programu Adobe IndesignOczekujemy:doświadczenia w pracy grafika komputerowego i obsłudze drukarki cyfrowejbardzo dobra znajomości Corel oraz Adobe (InDesign, Ilustrator, Photoshop) - warunek koniecznykreatywności i poczucia estetykiumiejętności pracy pod presją czasu oraz z wieloma równoległymi projektamisamodzielność, własna inicjatywa, Oferujemy:zatrudnienie na pełen etatzarobki adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz zaangażowania (podstawa + premia),niezbędne narzędzia pracypraca jednozmianowa, pon-pt.
Miejsce pracy: KOLEJOWA 15, 36-040 Boguchwała, powiat: rzeszowski, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyStaż pracy: lata: 2Wymagane dokumenty: Brak danych.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca