SPRZEDAWCA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Polska
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0100
Obowiązki:wykładanie towarów, obsługa klienta, sprzedaż towaru, obsługa kasy fiskalnej,Wymagania:Wymagania konieczne:Języki:
  • niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
  • ukraiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Umiejętności i uprawnienia:
  • Obsługa kasy fiskalnej
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe 4-letnie
Pozostałe wymagania:
  • Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: C2 - biegły, w piśmie: C2 - biegły
Miejsce pracy: Kupiecka 1, 69-100 Słubice, powiat: słubicki, woj: lubuskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyWymagane dokumenty: Brak danych.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca