Przedstawiciel Handlowy

PPHU Specjal Sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 18 dni temu
GRUPA KAPITAŁOWA "SPECJAŁ" Oddział Wrocław, DYSTRYBUTOR ARTYKUŁÓW SPOŻYWCZYCH W ZWIĄZKU Z DYNAMICZNYM ROZWOJEM ZATRUDNI NA STANOWISKO:Przedstawiciel HandlowyMiejsce pracy: WrocławDo Twoich zadań należeć będzie:
  • Bezpośrednia obsługa klientów detalicznych w zakresie składania zamówień, akcji marketingowych i promocyjnych, windykacji należności
  • Budowanie trwałych relacji biznesowych
  • Współpraca z działem zakupów oraz działem logistyki
Nasze oczekiwania:
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku PH
  • bardzo dobra znajomość branży artykułów spożywczych
  • znajomość lokalnego rynku, kanał tradycyjny
  • komunikatywność, umiejętność współpracy
  • dobra znajomość topografii regionu
  • prawo jazdy kat. B
Mamy dla Ciebie:
  • pracę na samodzielnym stanowisku w prestiżowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • ambitne zadania i możliwość rozwoju zawodowego
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie z systemem premiowym - zawsze na czas!
  • ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, prywatna opieka medyczna
  • nowoczesne narzędzia niezbędne do pracy
  • wycieczki zagraniczne, imprezy i konkursy firmowe

PPHU Specjal Sp. z o.o.

Podobne oferty pracy

  • Terenowy Przedstawiciel Handlowy

    LeasingTeam

    • Wrocław, dolnośląskie
    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach …
    • 9 dni temu
  • Terenowy Przedstawiciel Handlowy

    LeasingTeam

    • Wrocław, dolnośląskie
    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach …
    • 10 dni temu
  • Mobilny Przedstawiciel Handlowy

    LeasingTeam

    • Wrocław, dolnośląskie
    LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach …
    • 8 dni temu