szukamy kucharki/kucharza z doświadczeniem

Catering Podlaski

  • Suwałki, podlaskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Catering Podlaski poszukuje do pracy kucharki/kucharza z doświadczeniem.
Suwałki.
Umowa zlecenie.
Praca od godziny 5-11.00
Wynagrodzenie uzależnione od umiejętności.
Gastronomia pracuje również w weekendy !
tel. 605 366 665 lub @

Lento

Podobne oferty pracy

  • Monter wyposażenia Belgia, zarobki do 3000 EUR netto

    InterKadra

    • 3 000 EUR miesięcznie
    InterKadra to agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego z 17-letnim doświadczeniem na rynku. Jesteśmy firmą godną zaufania! Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifi…
    • 23 dni temu
  • Zatrudnię budowlańca

    Wieslaw

    Zatrudnię budowlańca z doświadczeniem na pełen etat. Mile widziane prawo jazdy. Praca na terenie Suwałk i okolic. Zakwateruje. Kontakt 507-922-502…
    • 27 dni temu
  • Operator maszyn

    GŁÓWNE ZADANIA: obsługa maszyn produkcyjnych przygotowywanie maszyn do pracy - przezbrajanie i ustawianie maszyny dbałość o poprawne funkcjonowanie maszyn dbanie o s…
    • 19 dni temu
    • Aplikuj teraz