Żary - sprzątanie

Poziom Polska sp. z o.o.

  • Żary, lubuskie
  • 4 400 PLN miesięcznie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 25 dni temu
Jesteśmy Firmą z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług porządkowych i czystościowych.Poszukujemy chętne Kandydatki na stanowisko:- Pracownik sprzątający.Lokalizacja:
- Żary.Obowiązki:
- sprzątanie pomieszczeń biurowych i socjalnych,
=- sprzątanie sanitariatów i szatni,
- sprzątanie korytarzy i schodów,
- opróżnianie koszy na śmieci,
- dbanie o ład i porządek na obiekcie i terenie przyległym.Wymagania:
- orzeczenie o niepełnosprawności,
- punktualność i odpowiedzialność,
- kultura osobista i trzeźwość,
- staranność i dokładność,
- sumienne i rzetelne wykonywanie obowiązków pracowniczych.Oferujemy:
- umowa o prace,
- umowa na cały etat,
- wynagrodzenie od 4400 zł brutto/miesiąc,
- praca od poniedziałku do piątku,
- poranna i popołudniowa zmiana.Kontakt:
- 519804790, 795575144.W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

Lento