ZASTĘPCA MANAGERA SKLEPU LIDL

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Gubin, lubuskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0164
Obowiązki:- zarządzanie zespołem sprzedażowym,
- delegowanie zadań i motywowanie pracowników,
- zarządzanie gospodarką towarową,
- wspieranie managera sklepu i zastępców w ich codziennych obowiązkach
- zapewnienie funkcjonowania obiektu zgodnie z wewnętrznymi standardami,
- praca na Sali sprzedaży i dbanie o zadowolenie klientówWymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w branży handlowej oraz/lub w pracy fizycznej, Mile widziane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne.
Miejsce pracy: Wyspiańskigo 12, 66-620 Gubin, powiat: krośnieński, woj: lubuskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca