Specjalista ds. jakości

Polimex Mostostal

  • Warszawa, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 1 miesiąc temu
Specjalista ds. jakościMiejsce pracy: WarszawaTwój zakres obowiązków:
  • zarządzanie dokumentacją jakościową i procedurami jakościowymi na Projekcie (budowa przyłącza lądowego dla Baltica 2),
  • zapewnienie zgodności działań z normami i standardami jakościowymi,
  • koordynacja działań związanych z certyfikacją,
  • monitorowanie procesów i wdrażanie niezbędnych działań korygujących,
  • współpraca z zespołem projektowym oraz podmiotami zaangażowanymi w realizację projektu w celu zapewnienia przestrzegania standardów jakościowych.
Nasze wymagania:
  • doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania jakością, preferowana znajomość branży budowlanej,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • znajomość norm i standardów jakościowych,
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy i zarządzania dokumentacją,
  • umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne.
To oferujemy:
  • stabilną pracę w Spółce o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawe wyzwania realizacyjne i dużą samodzielność w działaniach,
  • dofinansowywanie studiów, w tym podyplomowych , szkoleń i uprawnień,
  • pakiet benefitów (m.in. karta sportowa, opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, ZFŚS, program rekomendacji pracowników).
Polimex Mostostal S.A. - Spółka z Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal, jedna z największych polskich firm inżynieryjno-budowlanych. Generalny wykonawca w zakresie budownictwa przemysłowego. Przedsiębiorstwo realizuje specjalistyczne inwestycje w Polsce i za granicą dla branży energetycznej, petrochemicznej, gazowej oraz ochrony środowiska. Jest producentem i eksporterem konstrukcji stalowych, krat pomostowych oraz zajmuje się cynkowaniem i malowaniem konstrukcji stalowych.Grupa Kapitałowa Polimex Mostostal składa się ze spółek prawa handlowego zależnych i stowarzyszonych o profilach: produkcyjnym, handlowym i usługowym w sektorze energetycznym, nafta, chemia i gaz, budownictwo przemysłowe i produkcja.W skład Grupy Kapitałowej Polimex Mostostal wchodzi spółka Polimex Mostostal S.A. jako podmiot dominujący oraz spółki Polimex Energetyka Sp. z o.o., Naftoremont-Naftobudowa Sp. z o.o., Polimex Budownictwo Sp. z o.o., Polimex Operator Sp. z o.o., Polimex-Mostostal ZUT Sp. z o.o., Energomontaż-Północ Bełchatów S.A., Stalfa Sp. z o.o., Polimex Infrastruktura Sp. z o.o., Mostostal Siedlce Sp. z o.o., Instal-Lublin S.AGrupa Kapitałowa Polimex Mostostal jest synonimem polskiego budownictwa przyszłości na światowym poziomie.Wykorzystując w pełni zasoby Spółek, czyli dobrze wykwalifikowaną kadrę, unikalne doświadczenie w realizacji inwestycji w formule EPC, liczne referencje i wysoki potencjał produkcyjny, Grupa Kapitałowa realizuje ambitne inwestycje budowlane w Polsce i za granicą.