Specjalista ds. Administracji i HR

  • Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 20 dni temu
InformacjeFirma D-R-O to lider na rynku specjalizujący się w dystrybucji akcesoriów GSM. Działając zarówno na terenie Polski, jak i za granicą, firma zyskała uznanie i zaufanie klientów dzięki oferowaniu wysokiej jakości produktów oraz profesjonalnej obsłudze.Sukces D-R-O opiera się na strategii biznesowej skoncentrowanej na ciągłym rozwoju. Roczny wzrost przychodów o 20% świadczy o skuteczności tego podejścia. Firma wykorzystuje zdobyte doświadczenie oraz dostęp do nowoczesnych technologii, aby stale rozwijać ofertę i podnosić jakość świadczonych usług.Opis stanowiska
  • Prace związane z zaopatrzeniem i organizacją biura
  • Rozliczanie płatności kontrahentów
  • Weryfikacja kas dziennych
  • Przygotowywanie dokumentów do Biura Rachunkowego
  • Zlecone zadania od przełożonego i zarządu
  • Redagowanie i publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych
  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych
  • Przygotowywanie rekomendacji dla kierowników
  • Analiza źródeł pozyskiwania kandydatów
Wymagania
  • Prawo jazdy kat.B
  • Min. roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku w zakresie miękkiego HR, w tym przede wszystkim w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Znajomość programu MS Office
  • Umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • Łatwość w budowaniu relacji i nawiązywaniu kontaktów
  • Inicjatywa, determinacja, zaangażowanie i sumienność
Oferujemy
  • Umowę o pracę
  • Praca w godzinach 9:00 – 17:00
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy
  • Karta multisport po okresie próbnym
  • Pakiet medyczny po okresie próbnym
  • Otwieramy się na Twoje pomysły i propozycje działań

Praca.pl