Operator produkcji /operator wózka widłowego (m/k)

Trenkwalder Group

  • Duchnice, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 25 dni temu
Obowiązki:
  • praca przy produkcji piany polietylenowej,
  • obsługa wózka widłowego.
Wymagania:
  • uprawnienia UDT na wózki widłowe,
  • gotowość do pracy na 3 zmiany,
  • mile widziane doświadczenie w kierowaniu wózkiem widłowym.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z agencją pracy z możliwością przejścia w późniejszym czasie na umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą,
  • wynagrodzenie 5500 - 6000 zł brutto,
  • ciekawy pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie grupowe),
  • pracę na pełen etat,
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym,
  • wolne weekendy,
  • długofalowe, stabilne zatrudnienie z możliwością rozwoju zawodowego.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.