SPECJALISTA DS. ADMINISTRACYJNO-GOSPODARCZYCH

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0841
Obowiązki:według stanowiskaWymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • ZAKRES OBOWIĄZKÓW; prowadzenie spraw związanych z administrowaniem obiektu przy ul. Zamkowej 1 w Kielcach, sprawowanie opieki nad składnikami majątkowymi nowej siedziby Teatru, prowadzenie spraw związanych z podmiotami zewnętrznymi dotyczących utrzymania użytkowanych pomieszczeń, składników majątkowych, udział w obowiązkowych przeglądach obiektu i urządzeń technicznych, planowanie i organizowanie koniecznych remontów, prac adaptacyjnych, konserwacyjnych. WYMAGANIA;wykształcenie średnie, mile widziane wyższe, mile widziane doświadczenie na takim samym bądź podobnym stanowisku pracy;umiejętność podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów, bardzo dobra organizacja pracy własnej (umiejętność planowania i priorytetyzacji zadań),prawo jazdy kat. B.Pracodawca oferuje; stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie miesięczne: 4300,00 zł brutto plus dodatki (stażowy), ZFŚS
Miejsce pracy: Duża 9, 25-900 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca