DYREKTOR PRZEDSZKOLA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Darłowo, zachodniopomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0342
Obowiązki:kierowanie działalnością przedszkola i żłobka w oparciu o prawo oświatowe, ustawy o systemie oświaty oraz ustawy o opiece nad dziećmi do lat 3
planowanie i koordynowanie programów nauczania i działań edukacyjnych
reprezentowanie przedszkola i klubiku na zewnętrz
sprawowanie opieki nad uczniami oraz stwarzanie warunków harmonijnego rozwoju psychofizycznego poprzez działania prozdrowotne
realizowanie uchwał rad pedagogicznych podjętych w ramach ich kompetencji
zarządzanie budżetem przedszkola i zapewnienie efektywnego wykorzystywania środków
współpraca z rodzicami w kwestiach związanych z edukacją i rozwojem dzieci
zapewnienie bezpiecznego i sprawnego funkcjonowania placówki
rozwiązywanie konfliktów i podejmowanie decyzji w sprawach dotyczących przedszkola
rekrutacja pracownikówWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • kurs problemowy w zakresie prawa oświatowego
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Miejsce pracy: Rynkowa 2D, 76-150 Darłowo, powiat: sławieński, woj: zachodniopomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyStaż pracy: lata: 3Wymagane dokumenty: Brak danych.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca