MONTER KLIMATYZACJI I WENTYLACJI

ImpactJob

  • Skawina, małopolskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!Obecnie dla naszych klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko: MONTER KLIMATYZACJI I WENTYLACJI
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Montaż i konserwacja urządzeń wentylacyjnych
  • Uruchamianie, regulowanie instalacji i urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych WYMAGANIA:
  • Doświadczenie na stanowisku montera wentylacji i klimatyzacji
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu mocno podstawowym - warunek konieczny
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd - mile widziane
  • Pracodawca zapewnia odzież roboczą i narzędzia
ZAPEWNIAMY:
  • Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (15 € brutto/godzina + 8 € netto dieta/przepracowana godzina)
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Zakwaterowanie
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez wysłania CV
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob
Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Jobdesk.pl