SPECJALISTA/ STARSZY SPECJALISTA DS. POSTĘPOWAŃ UPADŁOŚCIOWYCH

PKO Bank Polski

  • Gdynia, pomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 30 dni temu
Na co dzień w naszym zespole:
  • zgłaszasz wierzytelności w postępowaniach upadłościowych,
  • odbierasz pisma i odpowiadasz na nie,
  • monitorujesz przebieg postępowań upadłościowych, w których bank bierze udział (w podobny sposób wspierasz proces restrukturyzacji sądowej),
  • opiniujesz, proponujesz i uczestniczysz w przeprowadzaniu zmian w aplikacji banku (w zakresie windykacji),
  • testujesz zmiany w aplikacji,
  • współpracujesz z innymi obszarami windykacji, prawnikami i innymi jednostkami banku.
To stanowisko może być Twoje, jeśli:
  • interesujesz się lub masz doświadczenie zawodowe oraz wiedzę merytoryczną związaną z postępowaniem upadłościowym, restrukturyzacją sądową lub windykacją,
  • zadania realizujesz samodzielnie i terminowo,
  • jesteś efektywny / efektywna pracując zdalnie,
  • masz zdolności analitycznego myślenia,
dobrze funkcjonujesz w zespole i jesteś osobą komunikatywną.

PKO Bank Polski

Podobne oferty pracy

  • Starszy Inspektor ds. BHP Gdynia / Specjalista ds. BHP

    Haspe sp.j.

    • Gdynia, pomorskie
    Zakres obowiązków: - jeśli jesteś absolwentem studiów kierunkowych związanych z obszarem BHP to u Nas zdobędziesz cenne doświadczenie, - jeśli masz 1 rok doświadczenia to również…
    • 11 dni temu
  • Starszy specjalista

    Sluzba Cywilna

    • Gdynia, pomorskie
    • 5 969-7 000 PLN miesięcznie
    Urząd Morski w Gdyni Dyrektor poszukuje kandydatów\kandydatek na stanowisko: Starszy specjalista do spraw oddziaływania inwestycji na środowisko w Wydziale Oddziaływania Inwest…
    • 1 dzień temu