ŚLUSARZ/SPAWACZ MIG

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Mielec, podkarpackie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0781
Obowiązki:Prace ślusaraskie, spawanie konstrukcji osprzętu do koparek.
Praca w godz. 6-14 od poniedziałku do piątku.Wymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • Umiejętność spawania, doświadczenie zawodowe.
Miejsce pracy: Traugutta 9G, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny z pracodawcą lub o kontakt osobisty w siedzibie firmy.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca