KIEROWCA- MAGAZYNIER

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Elbląg, warmińsko-mazurskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 16 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0706
Obowiązki:Praca na magazynie oraz rozwożenie towaru na terenie kraju.
Dwie zmiany ( do uzgodnienia).Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Pozostałe wymagania:
  • Wykształcenie zawodowe, wymagane doświadczenie zawodowe min. 3 lata, wymagane prawo jazdy kat. B
Miejsce pracy: Mazurska 15, 82-300 Elbląg, powiat: m. Elbląg, woj: warmińsko-mazurskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: CVSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca