SPECJALISTA TECHNICZNY

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Łapy, podlaskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 12 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0970
Obowiązki:Utrzymanie w ruchu i właściwym stanie technicznym maszyn i urządzeń w zakładzie, znajomość problematyki remontowej, montażowej i energetycznej. Znajomość procesów inwestycyjnychWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych
  • świadectwo kwalifikacyjne D i E
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Pozostałe wymagania:
  • jeśli wykształcenie wyższe - doświadczenie wymagane 3 lata, jesli wykształcenie średnie -doświadczenie wymagane 5 lat.
Miejsce pracy: Brańska 8, 18-100 Łapy, powiat: białostocki, woj: podlaskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określonyStaż pracy: lata: 3Wymagane dokumenty: -Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca