KUCHARZ

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Godów, śląskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 14 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0361
Obowiązki:przygotowywanie posiłków w kuchni PZAZWymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • doświadczenie w zawodzie kucharza
  • doświadczenie w pracy w zespole
Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe
Miejsce pracy: 27-225 Godów 84 A, powiat: starachowicki, woj: świętokrzyskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyStaż pracy: lata: 3Wymagane dokumenty: cv.Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca