MECHANIK POJAZDÓW SAMOCHODOWYCH

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Barlinek, zachodniopomorskie
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0247
Obowiązki:Naprawa pojazdów samochodowych, wulkanizacja, mechanika, klimatyzacja, zawieszenie, hamulce.
Praca od poniedziałku do czwartku w godzinach 08.00 - 16.30 oraz w piątek od 08.00 do 14.00.Wymagania:Wymagania konieczne:Umiejętności i uprawnienia:
  • Doświadczenie w zawodzie
Wykształcenie:
  • podstawowe
Wymagania pożądane:Umiejętności i uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
Miejsce pracy: Długa 7, 74-320 Barlinek, powiat: myśliborski, woj: zachodniopomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: cvSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca