specjalista ds. rekrutacji centrum Wrocławia

Koncepcja

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 20 dni temu
Agencja Pracy Koncepcja organizuje zatrudnienie w kraju i za granicą już od ponad 15 lat.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.Świadczymy profesjonalne usługi rekrutacji i selekcji kandydatów dla wyselekcjonowanych pracodawców polskich i niemieckichJeżeli:Posiadasz motywację do rozwijania swoich kompetencji zawodowych w zakresie miękkiego HR oraz pozytywną energię do pokonywania trudności,
kontakty z ludźmi dodają Ci pozytywnej energii, to zapraszamy do aplikowania na stanowisko:Specjalista/tka ds. rekrutacji
(rynek niemiecki i polski)Wymagania:
  • Doświadczenie minimum rok na podobnym stanowisku, preferowane doświadczenie w agencji pośrednictwa pracy/ agencji zatrudnienia
  • Znajomość stanowisk z branży technicznej (elektryk, spawacz, operator CNC, monter, mechanik, itd.) będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • Zdolności organizacyjne i umiejętność zarządzania czasem pracy
  • Entuzjazm i zaangażowanie w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów
  • Samodzielność w działaniu oraz odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Umowę o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji w branży rekrutacyjnej
  • Pracę w miłym, profesjonalnym zespole który zawsze służy wsparciem i pomocą
  • Prowadzenie ciekawych projektów HR-owych wspomaganych nowoczesną i intuicyjną aplikacją rekrutacyjną
  • Osoby znające dobrze język niemiecki mają możliwość korzystania z niego w codziennych kontaktach z firmami niemieckimi
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system prowizyjny
  • Możliwość awansu i doskonalenia zawodowego
  • Możliwość ułożenia grafiku z uwzględnieniem potrzeb pracownika
  • Możliwość pracy w systemie hybrydowym
  • Szkolenia podnoszące kompetencje zawodowe
  • Pakiet socjalny
Obowiązki:
  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych, w tym rozmowy telefoniczne oraz spotkania rekrutacyjne z kandydatami
  • Tworzenie profesjonalnych profili zawodowych kandydatów na stanowiska średniego szczebla
  • Prowadzenie bazy kandydatów w intuicyjnym systemie ATS/CRM
  • Utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami
  • Kontakty z pracodawcami
  • Redagowanie i publikacja ogłoszeń o pracę
  • Aktywne poszukiwanie nowych źródeł i sposobów pozyskiwania kandydatów do pracy
Informacja dodatkowa: Nasze usługi ograniczają się do rekrutacji i reelekcji kandydatów do pracy ( miękki HR).
Sposób aplikowania:CV oraz kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na adres email:@W CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowychOsoba odpowiedzialna za rekrutację Marzena Jaglińska Tel. 791080654
Na potrzeby tylko powyższej rekrutacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu ul. Podwale 62/2, 50-010 Wrocław na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Na potrzeby długofalowego procesu rekrutacyjnego:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Koncepcja z siedzibą we Wrocławiu na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji oraz przesyłanie aktualnych ofert pracy odpowiadających mojemu profilowi zawodowemu.

Lento