Ustawiacz maszyn

Adecco

  • Zabrze,śląskie
  • 6 000 PLN miesięcznie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 13 dni temu
Adecco jest światowym liderem branży doradztwa personalnego, usług i rozwiązań HR. Jest częścią The Adecco Group, obecnego w 60 krajach na całym świecie. Ma ponad 50 lat doświadczenia w branży rekrutacyjnej. W Polsce działa od 1994 roku. Od tego czasu zatrudniło setki tysięcy pracowników i otworzyło w naszym kraju ponad 45 biur. W bazie Adecco znajduje się ponad 350 tysięcy kandydatów. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.Aktualnie dla naszego klienta- firmy z siedzibą w Zabrzu, powstałej w 2018 r., producenta części samochodowych- poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku:
UMES/04/24/KTW/MKZadania:
  • Ustawianie maszyn i urządzeń zgodnie z obowiązującą dokumentacją, na podstawie planu produkcyjnego,
  • Zapewnianie należytej jakości wyrobów,
  • Usuwanie błędów i usterek w ustawianiu maszyn,
  • Dbanie o dobry stan techniczny maszyn i urządzeń obróbczych,
  • Realizacja dodatkowych zadań zleconych przez przełożonego - diagnoza usterek maszyny i
  • podjęcie działań prowadzących do ich skutecznego usunięcia,
  • Współpraca z działem inżynierii w zakresie modernizacji maszyn i urządzeń,
  • Zgłaszanie zapotrzebowania na części i materiały eksploatacyjne do specjalisty ds. zakupów,
  • Dbanie o realizację zadań zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • Dbanie o utrzymanie czystości w miejscu pracy,
  • Współpraca z zewnętrznymi służbami w przypadku eliminowania skutków awarii i przeglądów maszyn,
  • Szkolenie operatorów produkcji w zakresie czyszczenia i smarowania maszyn - TPM I stopnia.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę zawieranej bezpośrednio z firmą klienta!
  • Pracę w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku: 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00
  • Wynagrodzenie podstawowe do 6000 zł brutto + premia do 20%
  • Pracę w nowoczesnej fabryce w Zabrzu (Mikulczyce) -ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych, możliwość awansu, zdobycia doświadczenia zawodowego oraz dodatkowych uprawnień w firmie z zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna, dodatek świąteczny, karta sportowa)
Wymagania:
  • Ogólna wiedza z zakresu budowy i obsługi maszyn wyposażonych w sterowanie PLC,
  • Znajomość elektryki, automatyki, pneumatyki i hydrauliki siłowej,
  • Znajomość standardów 5S, poka joke, zasad TPM, znajomość oprogramowania CMMS i MES,
  • Umiejętności obsługi komputera (pakiet Office)
oferta pracy stałej

Jobdesk.pl