Kasa co tydzień Pracownik hali

FallWork

  • Otwock, mazowieckie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 22 dni temu
Opis stanowiska:
-wykładanie towaru na półki i sprawdzanie dat ważności produktów, możliwa obsługa działów
-proste obowiązki
Wymagania:
- dyspozycyjności do pracy stałej
- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
- pełnoletniość
Oferujemy:
- praca dowolna lub dorywcza - sam decydujesz ile dni pracujesz
- umowa cywilnoprawna
- dla osób szukających stałego zatrudnienia możliwość przejścia na umowę o pracę po 168godzinach
- prace w godz. 6-14
- wynagrodzenie godzinowe w KAŻDY PIĄTEK
- tygodniowy system wypłat , bądź miesięczny- do wyboruOsoby zainteresowane podjęciem pracy od zaraz proszę o
tel: 790790446Aplikując, nie zapomnij dodać klauzula RODO: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych, (Dz. Ustaw nr 133 poz. 883, z art. 23 i następnych ww. ustawy) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”. Agencja Pracy FallWork 6231. Oferta Pracy Tymczasowej

Jobdesk.pl