RZEŹNIK-WĘDLINIARZ

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Polska
  • Tymczasowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0309
Obowiązki:rozbiór tusz i produkcja wędlinWymagania:Wymagania pożądane:Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Miejsce pracy: Lipowska 10, 27-500 Opatów, powiat: opatowski, woj: świętokrzyskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbnyWymagane dokumenty: kontakt tel.: 791 082 266Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca

Podobne oferty pracy

  • Wędliniarz/masarz/rzeźnik

    Schiever Polska

    • Zielona Góra, lubuskie
    Grupa jest przedsiębiorstwem rozwijającym sieć hipermarketów AUCHAN i bi1. Podstawą naszego sukcesu jest satysfakcja klientów, którym zapewniamy najlepsze produkty o relatywnie nis…
    • 9 dni temu
  • Rzeźnik /masarz /wędliniarz

    Schiever Polska

    • Bielsko-Biała, śląskie
    Grupa jest przedsiębiorstwem rozwijającym sieć hipermarketów AUCHAN i bi1. Podstawą naszego sukcesu jest satysfakcja klientów, którym zapewniamy najlepsze produkty o relatywnie nis…
    • 3 dni temu
  • Wędliniarz

    Animex

    • Starachowice, świętokrzyskie
    wędliniarz Miejsce pracy: Starachowice Region: Świętokrzyskie ANIMEX jest właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Yano, Mazury, czy …
    • 21 dni temu