KIEROWCA BUSA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Zielona Góra, lubuskie
  • Umowa
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0452
Obowiązki:Prowadzenie pojazdu. Dostawa palet do klienta.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • podstawowe
Pozostałe wymagania:
  • Wykształcenie dowolne. Wymagane doświadczenie zawodowe w prowadzeniu busa. Prawo jazdy kat. B.
Miejsce pracy: 65-544 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskieRodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usługWymagane dokumenty: brak danychumawiac się telefonicznie na rozmowęSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca