KASJER-SPRZEDAWCA

Centralna Baza Ofert Pracy

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Stała
  • Pełny etat
  • 15 dni temu
Numer oferty: StPr/24/0609
Obowiązki:obsługa klientów przy kasie fiskalnej i na sali sprzedażowej, dbanie o właściwy sposób ekspozycji oraz prawidłowych oznaczeń cenowych, zapewnienie standardów czystości i jakości w sklepie, przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru. Sklep ze zdrową żywnością.Wymagania:Wymagania konieczne:Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Wymagania dodatkowe:Umiejętności i uprawnienia:
  • prawo jazdy kat B
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące
Pozostałe wymagania:
  • otwartość na kontakt z klientami, gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz do pracy fizycznej, zaangażowanie i chęć do nauki, nastawienie na współpracę, mile widziana znajomość tematyki żywności ekologicznej oraz doświadczenie w sklepie spożywczym
Miejsce pracy: Podgórna 13a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskieRodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślonyWymagane dokumenty: cv należy wysłać na adres: ekoarkadia@poczta.fmSposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcyKliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

InfoPraca